Dzisiaj jest: Piątek, 26 kwiecień 2024 r.
Aktualne ceny paliw:
  • 6,75 zł
  • 6,65 zł

OFERTA PRACY

07 października 2019 r.

Oferta pracy

MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Ostrołęka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa i naprawa autobusów oraz codzienna kontrola stanu technicznego,

    taboru autobusowego / obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych zainstalowanych w

    autobusach,

  • diagnozowanie usterek,
  • wymiana części podzespołów,
  • współpraca z pracownikami magazynu (zamawianie części).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenia min. zawodowego kierunkowego (elektromechanik samochodowy),
  • znajomości budowy pojazdów oraz zasad działania podstawowych podzespołów,
  • znajomości obsługi komputera w zakresie umożliwiającym prawidłowe wykonywanie

    obowiązków służbowych na w/w stanowisku,

  • posiadania prawa jazdy kat D, bądź gotowości do podniesienia kwalifikacji zawodowych

    w tym zakresie,

  • sumienności, inicjatywy w działaniu oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
  • umiejętności komunikowania się i współpracy,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w szkoleniach zawodowych, możliwość

    podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach.

Niezbędne dokumenty: CV, list motywacyjny, oświadczenie dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:Zgoda na przetwarzanie danych  (13,25 KB)Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji  (13,35 KB), należy składać w Sekretariacie MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1, 07-410 Ostrołęka lub elektronicznie na adres: sekretariat@mzk.ostroleka.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Termin przyjmowania ofert: do dnia 07.11.2019 r.