Aktualności

Wymiana wiat przystankowych.
Szanowni Pasażerowie,
W związku z realizacją zadania pn. „Dostawa i montaż wiat przystankowych z tablicami SIP oraz instalacją fotowoltaiczną (10 szt.), w tym utworzenie zielonych przystanków”, informujemy o kolejnych pracach związanych z demontażem istniejących wiat przystankowych.
W dniu 9 czerwca br. demontowane są wiaty na przystankach:
• Rondo Niedziałkowskiej 02,
• Rondo Honorowych Dawców Krwi 04,
• Rondo Honorowych Dawców Krwi 02.
Natomiast w dniu 10 czerwca br. planowany jest demontaż wiat na przystankach:
• Goworowska 01,
• Goworowska 02.
Prace mają charakter tymczasowy i są niezbędne do realizacji inwestycji mającej na celu poprawę komfortu oraz jakości infrastruktury przystankowej w Ostrołęce.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Wymiana wiat przystankowych.
Szanowni Pasażerowie,
Miasto Ostrołęka obecnie realizuje dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce zadanie publiczne pn. „Dostawa i montaż wiat przystankowych z tablicami SIP oraz instalacją fotowoltaiczną (10 szt.), w tym utworzenie zielonych przystanków”.
Inwestycja jest dofinansowana w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021–2027, Priorytet FEPW.03 „Zrównoważona mobilność miejska”.
Nowe przystanki zostaną rozmieszczone w strategicznych lokalizacjach ostrołęckiego transportu publicznego, co może wiązać się z czasowym demontażem istniejących wiat przystankowych.
W pierwszej kolejności demontaż obejmie wiaty na przystankach: Mostowa 01, Mostowa 02, Mauzoleum 01.
O dalszych działaniach będziemy Państwa informować.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.



