Dzisiaj jest: Poniedziałek, 06 grudzień 2021 r.
Aktualne ceny paliw:
  • 5,53 zł
  • 5,63 zł

Stacja paliw

 

 


 

Zapraszamy Państwa do tankowania na naszej Stacji Paliw

codziennie: 06:30 – 22:00

tel.: 29 769 10 97 wew. 118


Stacja Paliw MZK zachęca do wynajmu części lokalu na sali sprzedażowej przy ulicy Kołobrzeskiej 1.
Masz pomysł... my mamy lokal - podejmijmy współpracę !
Nasza Stacja Paliw cieszy się dużym zainteresowaniem, głównie dzięki taniemu, bardzo dobrej jakości paliwu ON i Pb95. Jeśli szukasz niewielkiego lokalu ze stałą klientelą i masz pomysł na działalność w drugiej części naszej sali sprzedażowej - to zapraszamy!
 
 

 
Zapraszamy na Stację Paliw MZK po najlepsze i najtańsze paliwo w mieście,a pobyt u nas na pewno uprzyjemni Państwu oryginalna i wyjątkowa galeria prac „ekobusów” ,wykonanych przez dzieciaki z ostrołęckich placówek edukacyjnych ( i nie tylko ). Oto niektóre z nich.. 
NA STACJĘ PALIW MZK ZAWITAŁ ŚWIĘTY MIKOŁAJ!!!
Tylko u Nas i tylko dziś - Święty Mikołaj pomaga zatankować i rozdaje słodkie upominki.


ZAPRASZAMY!!!


 
Stacja Paliw MZK Spółka z o.o. oferuje wysokiej jakości paliwo, po najniższych cenach w mieście!
Zapraszamy do nowo powstałego budynku Stacji Paliw na ul. Kołobrzeskiej 1.
 
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, na Stacji Paliw prowadzimy również sprzedaż dodatkową artykułów spożywczych i motoryzacyjnych.
 
Oprócz smacznej, gorącej herbaty oferujemy też najtańszą w mieście, świeżo mieloną kawę. Do wyboru: mocna espresso, capuccino z dodatkiem spienionego mleka, cafe latte przykryte puszystą pianką lub klasyczna mocna kawa z mlekiem - za jedyne 3zł !!!
 
W ofercie Stacji Paliw są również pyszne hot-dogi w grillowanej bułce, świeże, gotowe kanapki, gorące zapiekanki z prażoną cebulką i słodkie bułki z lokalnej piekarni.
 
Dodatkowo podczas wizyty na naszej Stacji Paliw można obejrzeć galerię zdjęć z jedymi z najnowszych autobusów spośród taboru MZK Spółka z o.o.
 
Serdecznie zapraszamy klientów do tankowania na naszej Stacji Paliw oraz do zawierania z Nami korzystnych umów na zakup paliwa z możliwością ustalenia stałego, indywidualnego rabatu.
 


 

         Zapraszamy Państwa do tankowania na naszej Stacji Paliw, znajdującej się na terenie zajezdni MZK przy ul.Kołobrzeskiej 1. Oferujemy najlepszy olej napędowy oraz benzynę bezołowiową 95 po najniższych cenach w Ostrołęce.

 

Stacja Paliw czynna jest w następujących godzinach:

codziennie: 06:30 – 22:00

Kontakt : Stacja Paliw

Tel.:29-769-10-97 wew. 118

 

Klienci flotowi mogą tankować przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, niezależnie od wypadających dni świątecznych.