Dzisiaj jest: Sobota, 27 kwiecień 2024 r.
Aktualne ceny paliw:
  • 6,75 zł
  • 6,65 zł

OFERTA PRACY - MECHANIK

13 kwietnia 2023 r.

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce zatrudni MECHANIKA

Główne obowiązki na stanowisku:

Osoba na tym stanowisku zajmuje się głównie wykonywaniem napraw bieżących autobusów i napraw powypadkowych, sprawdzaniem stanu technicznego podzespołów oraz elementów instalacji elektrycznej pojazdów samochodowych a także:

  • wykonywaniem obsług codziennych autobusów oraz usuwanie stwierdzonych usterek i niesprawności
  • naprawą zawieszenia, układu hamulcowego,
  • diagnozowaniem uszkodzeń i ustalanie zakresu naprawy,
  • demontażem i montażem kół w autobusach,
  • lokalizowaniem, a następie usuwaniem uszkodzeń w instalacji oraz jej montażem
    i demontażem,
  • diagnozowaniem usterek, montażem oraz demontażem urządzeń i układów elektronicznych,
  • wykonywaniem przeglądów okresowych, obsługą urządzeń diagnostycznych,
  • przeprowadzaniem konserwacji oraz naprawianiem uszkodzonych elementów
    i urządzeń elektrycznych i elektronicznych w pojazdach,
  • zabezpieczenie i holowanie autobusów w przypadku awarii na trasie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (elektromechanika, mechanika),
  • minimum 5 – letniego stażu pracy na samodzielnym stanowisku pracy na warsztacie samochodowym,
  • dobrego stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku mechanika,
  • ważnych uprawnień SEP do 1 KV (mile widziane),
  • uprawnień do spawania,
  • znajomości budowy i zasad działania wszystkich zespołów oraz układów pojazdów,
  • znajomości obsługi komputera oraz urządzeń diagnostycznych,
  • znajomości budowy i zasad działania maszyn elektrycznych (silników, akumulatorów, pojazdów elektrycznych),
  • umiejętności diagnozowania i naprawy układów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i mechanicznych,
  • udokumentowanie odbytych szkoleń branżowych,
  • dbałości o powierzone mienie i umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności manualnych, spostrzegawczości, sumienności i cierpliwości a także chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prawo jazdy kat B (mile widziana kat. D).

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w tym udział w szkoleniach zawodowych, możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest złożenie przez Kandydata następujących dokumentów:

  • Curriculum Vitae (CV).
  • Kserokopii dokumentów potwierdzających kwalifikacje pożądane na danym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV (z dopiskiem Mechanik) do Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1 lub pod adres email: praca@mzk.ostroleka.pl do dnia 05.05.2023 r. do godz. 12.00

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Od kandydatów zaproszonych na rozmowy oczekiwać będziemy okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz świadectw pracy i dokumentów potwierdzających kwalifikacje i wykształcenie.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY REALIZOWANY WOBEC KANDYDATÓW W PROCESIE REKRUTACYJNYM   (249,44 KB)