Dzisiaj jest: Piątek, 26 kwiecień 2024 r.
Aktualne ceny paliw:
  • 6,75 zł
  • 6,65 zł

OFERTA PRACY - Kierowca autobusu

23 sierpnia 2023 r.

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SP. Z O.O. W OSTROŁĘCE POSZUKUJE  KANDYDATA  DO PRACY NA STANOWISKO:

KIEROWCA AUTOBUSU (w komunikacji miejskiej)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • bezpieczny przewóz pasażerów,
  • prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy,
  • prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • praca w równoważnym systemie czasu pracy,
  • praca we wszystkie dni tygodnia.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • prawo jazdy kat. D,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  • doświadczenie zawodowe (staż 5 lat),
  • znajomości topografii miasta oraz systemu komunikacji miejskiej,
  • umiejętności skutecznego działania pod presją czasu i w warunkach stresu,
  • odpowiedzialność i zdyscyplinowanie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • niekaralność.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • pracę na nowoczesnym taborze autobusowym,
  • świadczenia socjalne.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest złożenie przez Kandydata następujących dokumentów:

  • Curriculum Vitae (CV)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV (z dopiskiem Kierowca) do Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1 lub pod adres email: praca@mzk.ostroleka.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Od kandydatów zaproszonych na rozmowy oczekiwać będziemy okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz świadectw pracy i dokumentów potwierdzających kwalifikacje i wykształcenie.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY REALIZOWANY WOBEC KANDYDATÓW W PROCESIE REKRUTACYJNYM  (788,79 KB)