Dzisiaj jest: Środa, 24 kwiecień 2024 r.
Aktualne ceny paliw:
  • 6,69 zł
  • 6,72 zł

OFERTA PRACY

11 stycznia 2023 r.

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SP. Z O.O. W OSTROŁĘCE

ZATRUDNI

PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie należytej czystości i porządku na przystankach, zatokach przystankowych oraz pętlach autobusowych,
  • zmiana rozkładów jazdy na przystankach,
  • wieszanie plakatów reklamowych na wiatach przystankowych,
  • zamiatanie, opróżnianie śmietniczek, wywóz nieczystości, odśnieżanie oraz posypywanie przystanków piaskiem,
  • utrzymanie przystanków w należytym stanie technicznym,
  • koszenie traw i wyrywanie chwastów na terenie przystanku i zatok autobusowych obsługiwanych przez Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o.,
  • uzupełnianie brakujących elementów przystanków oraz wiat przystankowych,
  • uzupełnianie rozkładów jazdy,
  • instalowanie przystanków i wiat przystankowych,
  • sprzątanie placu zajezdni Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o. o. w Ostrołęce.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego / średniego,
  • minimum 2 – letniego stażu pracy na samodzielnym stanowisku pracy,
  • dobrego stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku pracownika gospodarczego,
  • dbałości o powierzone mienie i umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności manualnych, spostrzegawczości, sumienności i cierpliwości, a także chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Uwaga:
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce,
ul. Kołobrzeska 1 lub pod adres email: sekretariat@mzk.ostroleka.pl   do dnia 27.01.2023 r. do godz. 13.00

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Od kandydatów zaproszonych na rozmowy oczekiwać będziemy okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz świadectw pracy.

Obowiązek informacyjny realizowany wobec kandydatów w procesie rekrutacji.  (249,44 KB)