Linia Nr 8 : al. Wojska Polskiego - Witosa/Boh. Westerplatte - Hallera - dw. PKS - zakłady mięsne - dw. PKP - B. Prusa

Lista przystanków X, M +, a, d X, d, M X, M X, +, M X, +, M X, K, M X, M +, a, d, K X, K, M X, +, M X, M X, K, M X, +, d, K, M X, a, K +, K, M X, a +, d, K, M X, +, a, d, K X, +, a X, +, M
1. Energetyczna 0106:1006:1006:3207:0714:2815:2522:15
2. Al. Wojska Polskiego 1005:2106:1206:1206:3407:0908:1709:4210:5711:0712:0712:2213:2413:4814:3015:2716:0217:2017:2718:4220:3622:17
3. Al. Wojska Polskiego 0705:2306:1406:1406:3607:1108:1909:4410:5911:0912:0912:2413:2613:5014:3215:2916:0417:2217:2918:4420:3822:19
4. Al. Wojska Polskiego 0505:2406:1506:1506:3707:1208:2009:4511:0011:1012:1012:2513:2713:5114:3315:3016:0517:2317:3018:4520:3922:20
5. Kołobrzeska 0309:4711:1212:1213:5314:3515:3216:0717:3218:47
6. Kołobrzeska 0109:4811:1312:1313:5414:3615:3316:0817:3318:48
7. Boh. Westerplatte 0109:4911:1412:1413:5514:3715:3416:0917:3418:49
8. Targowa 0309:5111:1612:1613:5714:3915:3616:1117:3618:51
9. Targowa 0109:5211:1712:1713:5814:4015:3716:1217:3718:52
10. Al. Wojska Polskiego 0305:2506:1606:1606:3807:1308:2111:0112:2613:2817:2420:4022:21
11. Al. Wojska Polskiego 0105:2606:1706:1706:3907:1408:2211:0212:2713:2917:2520:4122:22
12. Witosa 0205:2706:1806:1806:4007:1508:2311:0312:2813:3017:2620:4222:23
13. Hallera 0205:2806:1906:1906:4107:1608:2409:5311:0411:1812:1812:2913:3113:5914:4115:3816:1317:2717:3818:5320:4322:24
14. Dworzec PKS 0405:3106:2206:2206:4407:1908:2709:5611:0711:2112:2112:3213:3414:0214:4415:4116:1617:3017:4118:5620:4622:27
15. 11 Listopada 0205:3306:2406:2406:4607:2108:2909:5811:0911:2312:2312:3413:3614:0414:4615:4316:1817:3217:4318:5820:4822:29
16. 11 Listopada 0405:3506:2606:2606:4807:2308:3110:0011:1111:2512:2512:3613:3814:0614:4815:4516:2017:3417:4519:0020:5022:31
17. 11 Listopada 0605:3606:2706:2706:4907:2408:3210:0111:1211:2612:2612:3713:3914:0714:4915:4616:2117:3517:4619:0120:5122:32
18. Ostrowska 0205:3706:2806:2806:5007:2508:3310:0211:1311:2712:2712:3813:4014:0814:5015:4716:2217:3617:4719:0220:5222:33
19. Ostrowska 0406:2911:2815:4817:3719:0320:53
20. Graniczna 0205:3806:0006:5107:2608:3410:0311:1412:2812:3913:4114:0914:5116:2317:4822:34
21. Ławska 0605:3906:3006:5207:2708:3510:0411:1512:2912:4013:4214:1014:5216:2417:4922:35
22. Przemysłowa - Zakłady Mięsne 0305:4106:3206:5407:2908:3710:0611:1712:3112:4213:4414:1214:5416:2617:5122:37
23. Ostrowska 0605:4306:3006:3406:5607:3108:3910:0811:1911:2912:3312:4413:4614:1414:5615:4916:2817:3817:5319:0420:5422:39
24. Słowackiego 0205:4406:3106:3506:5707:3208:4010:0911:2011:3012:3412:4513:4714:1514:5715:5016:2917:3917:5419:0520:5522:40
25. Słowackiego 0405:4506:3206:3606:5807:3308:4110:1011:2111:3112:3512:4613:4814:1614:5815:5116:3017:4017:5519:0620:5622:41
26. Słowackiego 0605:4606:3306:3706:5907:3408:4210:1111:2211:3212:3612:4713:4914:1714:5915:5216:3117:4117:5619:0720:5722:42
27. Żeromskiego 0205:4706:3406:3807:0007:3508:4310:1211:2311:3312:3712:4813:5014:1815:0015:5316:3217:4217:5719:0820:5822:43
28. Dworzec PKP 0106:3506:3911:3415:0117:5819:09
29. Żeromskiego 0405:4807:0107:3608:4410:1311:2412:3812:4913:5114:1915:5416:3317:4320:5922:44
30. Żeromskiego 0605:4907:0207:3708:4510:1411:2512:3912:5013:5214:2015:5516:3417:4421:0022:45
31. Żeromskiego 0805:5007:0307:3808:4610:1511:2612:4012:5113:5314:2115:5616:3517:4521:0122:46
32. B. Prusa - Szkoła 0305:5107:0407:3908:4710:1611:2712:4112:5213:5414:2215:5716:3617:4621:0222:47
X - kursuje w dniach: od poniedziałku do piątku. M - kursuje przez Zakłady Mięsne. + - kursuje w soboty i niedziele. a - nie kursuje przez Zakłady Mięsne. d - kurs tylko do dworca PKP. K - kursuje ul. Targową, ul. Boh. Westerplatte oraz ul. Kołobrzeską.