Linia Nr 5 : Laskowiec - PGO - al. Wojska Polskiego - Dworzec PKS - Dworzec PKP - Rzekuń

Lista przystanków X, +, M X, p, a +, p, M, d X, p, a, R +, p, a X, +, a X, +, a X, +, D X, +, a X, D +, D X, +, a, d X, D X, +, a X, +, d, M X, +, a +, a X, a, R X, +, a X, +, D X, +, a X, +, a X, +, a X, +, d, M X, +, a X, +, b
1. Laskowiec Leśna 0505:0205:0506:0906:0907:0307:5508:4010:3011:0811:3313:0815:0815:0815:5816:5817:5319:0121:0822:40
2. Laskowiec Leśna 0305:0305:0606:1006:1007:0407:5608:4110:3111:0911:3413:0915:0915:0915:5916:5917:5419:0221:0922:41
3. Laskowiec Leśna 0105:0405:0706:1106:1107:0507:5708:4210:3211:1011:3513:1015:1015:1016:0017:0017:5519:0321:1022:42
4. Laskowiec Długa 0505:0505:0806:1206:1207:0607:5808:4310:3311:1111:3613:1115:1115:1116:0117:0117:5619:0421:1122:43
5. Laskowiec Długa 0305:0705:1006:1406:1407:0808:0008:4510:3511:1311:3813:1315:1315:1316:0317:0317:5819:0621:1322:45
6. Laskowiec Nowa 02
7. Laskowiec Długa 0105:0805:1106:1506:1507:0908:0108:4610:3611:1411:3913:1415:1415:1416:0417:0417:5919:0721:1422:46
8. Teodorowo wieś 0205:1005:1306:1706:1707:1108:0308:4810:3811:1611:4113:1615:1615:1616:0617:0618:0119:0921:1622:48
9. Teodorowo wieś 0405:1105:1406:1806:1807:1208:0408:4910:3911:1711:4213:1715:1715:1716:0717:0718:0219:1021:1722:49
10. Nowa Wieś - skrzyżowanie 0105:1205:1506:1906:1907:1308:0508:5010:4011:1811:4313:1815:1815:1816:0817:0818:0319:1121:1822:50
11. Krańcowa 0205:1305:1606:2006:20
12. PGO 0205:1405:1706:2106:21
13. Cmentarz Komunalny 0105:1405:1706:2106:21
14. Krańcowa 0105:1505:1806:2206:22
15. Łomżyńska 0305:1705:2006:2406:2407:1508:0708:5210:4211:2011:4513:2015:2015:2016:1017:1018:0519:1321:2022:51
16. Łomżyńska 0105:1805:2106:2506:2507:1608:0808:5310:4311:2111:4613:2115:2115:2116:1117:1118:0619:1421:2122:52
17. Al. Wojska Polskiego 1005:1905:2206:2606:2607:1708:0908:5410:4411:2211:4713:2214:2715:2215:2216:1217:1218:0719:1521:2222:1122:53
18. Al. Wojska Polskiego 0705:2105:2406:2806:2807:1908:1108:5610:4611:2411:4913:2414:2915:2415:2416:1417:1418:0919:1721:2322:1322:55
19. Al. Wojska Polskiego 05 05:2205:2506:2906:2907:2008:1208:5710:4711:2511:5013:2514:3015:2515:2516:1517:1518:1019:1821:2422:1422:56
20. Al. Wojska Polskiego 0304:1005:2305:2606:3006:3007:2108:1308:5810:4811:2611:5113:2614:3115:2615:2616:1617:1618:1119:1921:2622:15
21. Al. Wojska Polskiego 0104:1105:2405:2706:3106:3107:2208:1408:5910:4911:2711:5213:2714:3215:2715:2716:1717:1718:1219:2021:2722:16
22. Traugutta 0104:1205:2505:2806:3206:3207:2308:1509:0010:5011:2811:5313:2814:3315:2815:2816:1817:1818:1319:2121:2822:17
23. Dworzec PKS 0404:1405:2705:3006:3406:3407:2508:1709:0210:4510:5211:3011:4511:5512:3813:3014:3515:3015:3016:2017:2018:1519:2320:2621:3022:19
24. 11 Listopada 0204:1605:2905:3206:3606:3607:2708:1910:4711:4712:4013:3214:3715:3215:3216:2218:1719:2520:2821:3222:20
25. 11 Listopada 0404:1805:3105:3406:3806:3807:2908:2110:4911:4912:4213:3414:3915:3415:3416:2418:1919:2720:3021:3422:21
26. 11 Listopada 0604:1905:3205:3506:3906:3907:3008:2210:5011:5012:4313:3514:4015:3515:3516:2518:2019:2820:3121:3522:22
27. Ostrowska 0204:2005:3305:3606:4006:4007:3108:2310:5111:5112:4413:3614:4115:3615:3616:2618:2119:2920:3221:3622:23
28. Ostrowska 0404:2105:3405:3706:4106:4107:3208:2410:5211:5212:4513:3714:4215:3715:3716:2718:2219:3020:3321:3722:24
29. Przemysłowa 02 04:2205:3813:3921:39
30. Przemysłowa - Tęczowa04:2305:3913:4021:40
31. Przemysłowa - Zakłady Mięsne 0304:2405:4013:4121:41
32. Przemysłowa - Ławska04:2505:4113:4221:42
33. Ostrowska 0604:2605:3505:4206:4206:4207:3308:2510:5311:5312:4613:4314:4315:3815:3816:2818:2319:3120:3421:4322:25
34. Słowackiego 0204:2705:3605:4306:4306:4307:3408:2610:5411:5412:4713:4414:4415:3915:3916:2918:2419:3220:3521:4422:26
35. Słowackiego 0404:2805:3705:4406:4406:4407:3508:2710:5511:5512:4813:4514:4515:4015:4016:3018:2519:3320:3621:4522:27
36. Słowackiego 0604:2905:3805:4506:4506:4507:3608:2810:5611:5612:4913:4614:4615:4115:4116:3118:2619:3420:3721:4622:28
37. Żeromskiego 0204:3005:3905:4606:4606:4607:3708:2910:5711:5712:5013:4714:4715:4215:4216:3218:2719:3520:3821:4722:29
38. Dworzec PKP 0104:3205:4105:4806:4806:4807:3908:3110:5911:5912:5213:4914:4915:4415:4416:3418:2919:3720:4021:4922:30
39. Żeromskiego 0104:3405:4306:5006:5007:4108:3311:0112:5414:5115:4615:4616:3618:3119:3920:4222:31
40. Słowackiego 0804:3605:4506:5206:5207:4308:3511:0312:5614:5315:4815:4816:3818:3319:4120:4422:33
41. Słowackiego 1004:3705:4606:5306:5307:4408:3611:0412:5714:5415:4915:4916:3918:3419:4220:4522:34
42. Rzekuń Mazowiecka 0204:3805:4706:5406:5407:4508:3711:0512:5814:5515:5015:5016:4018:3519:4320:4622:35
43. Rzekuń Szkolna 0204:3905:4806:5506:5507:4608:3811:0612:5914:5615:5115:5116:4118:3619:4420:4722:36
44. Rzekuń Kościół 0204:4005:4906:5606:5607:4808:4011:0713:0014:5715:5215:5216:4218:3719:4520:4822:37
45. Rzekuń - Ogrodowa 0106:5715:53
46. Rzekuń - Ogrodowa 0306:5815:54
47. Daniszewo 0207:0215:58
X - kursuje w dniach: od poniedziałku do piątku. + - kursuje w soboty i niedziele. M - kursuje przez Zakłady Mięsne. p - kursuje przez PGO. a - nie kursuje przez Zakłady Mięsne. d - kurs tylko do dworca PKP. R - kursuje do Daniszewa. D - kurs tylko do dworca PKS. b - kursuje tylko do bazy MZK.