Dzisiaj jest: Czwartek, 28 marzec 2024 r.
Aktualne ceny paliw:
  • 6,58 zł
  • 6,69 zł

OFERTA PRACY

04 października 2019 r.

MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Kierownika Wydziału Logistyki

Miejsce pracy: Ostrołęka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • efektywne, operacyjne i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem,
  • zarządzanie procesami logistycznymi i zapewnienie efektywnego funkcjonowania w obszarze logistyki Spółki,
  • motywowanie podwładnych do wysoce efektywnego jakościowo i wydajnościowo wykonywania obowiązków służbowych,
  • odpowiedzialność za wskaźniki i analizy logistyczne, optymalizację kosztów poprzez działania minimalizujące koszty operacyjne,
  • inicjowanie, koordynowanie i wprowadzanie zmian usprawniających procesy logistyczne Spółki,
  • nadzór i odpowiedzialność za zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki: logistyka, transport lub spedycja,
  • doświadczenie z zakresu zarządzania procesami logistycznymi,
  • znajomość zagadnień, obowiązujących procedur i przepisów prawnych transportu drogowego osób i rzeczy,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość obsługi systemów informatycznych z zakresu logistyki.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Niezbędne dokumenty: CV, list motywacyjny, oświadczenie dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych:Zgoda na przetwarzanie danych osobowych  (13,25 KB), Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji  (13,54 KB)należy składać w Sekretariacie MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1, 07-410 Ostrołęka lub elektronicznie na adres: sekretariat@mzk.ostroleka.pl

Termin przyjmowania ofert: do dnia 3 listopada 2019r.