5,19 zł
4,91 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,19 zł     4,91 zł

PREZES MZK SP. Z O.O. W OSTROŁĘCE „OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2017” W NASZYM REGIONIE.
   Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Laureatem prestiżowego plebiscytu Tygodnika Ostrołęckiego „OSOBOWOŚĆ ROKU 2017” w kategorii Biznes został Pan Ryszard Chrostowski - Prezes MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce. Pod jego kierownictwem nastąpił znaczący rozwój przedsiębiorstwa, zarówno pod względem infrastruktury, zaplecza technicznego firmy, jak też jakości i zakresu świadczonych usług. Za zajęcie I miejsca Pan Prezes otrzymał statuetkę oraz dyplom uznania za dotychczasowe osiągnięcia, działania na rzecz lokalnej społeczności, a w szczególności za wprowadzenie darmowej komunikacji w Ostrołęce. Podjęcie tak radykalnych zmian wymagało odwagi, silnego charakteru i determinacji, których nie brakuje Panu Prezesowi.
 
   Serdecznie zapraszamy do obejrzenia...
Liczba wyświetleń: 204
 
22.03 2018


Tytuł WYBITNA FIRMA 2017 dla MZK Sp.  z o.o. w Ostrołęce
   Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała zaszczytny tytuł WYBITNA FIRMA 2017 w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2017.
   Organizatorem ww. Projektu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Podczas tegorocznej edycji.......
Liczba wyświetleń: 343
 
25.05 2017


EUROSYMBOL  SKUTECZNEGO ZARZĄDZANIA 2016 dla MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce!
   Już od pięciu lat Redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami najbardziej twórcze, dynamiczne podmioty, funkcjonujące w różnych sferach życia publicznego. Obok prawdziwych potentatów, firm o światowej renomie i globalnym zasięgu działania, finalistami programu stają się również mniej znani, stosunkowo niewielcy reprezentanci swoich branż...
Liczba wyświetleń: 632
 
02.12 2016


Prezes MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce Ryszard Chrostowski LIDEREM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2016.
   Dnia 15 listopada br. odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez Tygodnik Ostrołęcki podsumowująca plebiscyt LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2016. Celem plebiscytu było ukazanie i uhonorowanie ludzi, którzy mają istotny wkład w rozwój regionu, którzy stoją za sterami firm...
Liczba wyświetleń: 563
 
16.11 2016


MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE W PIERWSZEJ TRÓJCE OGÓLNOPOLSKIEGO RANKINGU PRZEDSIĘBIORSTW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ!!!
       Mamy zaszczyt poinformować, iż nasza Spółka uplasowała się na 3 miejscu zorganizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej.
      Spośród 100 przedsiębiorstw oraz zakładów komunikacyjnych w Polsce Organizatorzy wyłonili najlepszych, mających istotny wpływ na rozwój regionu oraz poprawy jakości życia lokalnej społeczności. Ocenie podlegały m.in.: standard posiadanego taboru, wprowadzone innowacje branżowe, działania edukacyjne, średni wiek taboru, nakłady na szkolenie pracowników czy nakłady na inwestycje finansowane z funduszy własnych oraz funduszy unijnych. Wyniki rankingu zostaną opublikowane na łamach "Forum Przedsiębiorczości" w Dzienniku Gazecie Prawnej.
      Jesteśmy niezmiernie dumni, że trud jaki każdego dnia wkładamy w naszą pracę został doceniony na arenie krajowej. Dziękujemy wszystkim Pasażerom, Pracownikom oraz Sympatykom firmy. Bez Was ten sukces nie byłby możliwy!
Liczba wyświetleń: 659
 
26.07 2016


EUROSYMBOL  KOMUNIKACJI  MIEJSKIEJ 2015 dla  Miejskiego Zakładu Komunikacji  Sp. z o.o. w Ostrołęce.
    Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnym, zaszczytnym tytule  jaki  Miejski Zakład Komunikacji  Sp. z o.o. w Ostrołęce otrzymał 26  listopada b.r.  
   Kapituła Programu Symbol i EuroSymbol prowadzona przez „Monitor Rynkowy” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitor Biznesu” w „Rzeczpospolitej” doceniła...
Liczba wyświetleń: 771
 
02.12 2015


MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE  LIDEREM POLSKIEGO TRANSPORTU PUBLICZNEGO!
   Bardzo miło nam poinformować, iż Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce po raz kolejny został doceniony na krajowej arenie gospodarczej.
Liczba wyświetleń: 942
 
26.06 2015


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z  odebrania  „ZŁOTEGO ORŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI  2014”.
W warszawskim hotelu GROMADA 29 listopada br. odbyła się WIELKA GALA „25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości” podczas której przedstawiono Laureatów Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości.Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce zajął I miejsce i tym samym zdobył Złotą Statuetkę w kategorii „Transport, Spedycja, Motoryzacja, Logistyka”.
Liczba wyświetleń: 1073
 
08.12 2014


Złota Statuetka dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce za zajęcie I –go miejsca w Konkursie Mazowiecka Firma Roku 2014 !
      Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce odniósł sukces w prestiżowym Konkursie organizowanym przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. – „Mazowiecka Firma Roku 2014” zajmując I miejsce i zdobywając Złotą Statuetkę w kategorii Transport. Patronat nad konkursem sprawuje Pan Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz - Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.
 
      Konkurs „Mazowiecka Firma Roku” nagradza firmy działające na terenie Mazowsza, które w sposób nowoczesny reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz oferują produkty i świadczą usługi na wysokim poziomie, a tym samym wykazują zaangażowanie w rozwój regionu.
 
      Należy przypomnieć, że Spółka MZK już w czerwcu 2013r. została doceniona i otrzymała dwie statuetki „Rzetelni w Biznesie” oraz statuetkę „Rzetelnego Menadżera”.
 
      Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się podczas Wielkiej Gali „Polskiej Przedsiębiorczości” , która odbędzie się 29 XI w Warszawie.
 
27.11 2014


Wasza Rzetelna Firma
Dnia 22.06.2013 r. w Warszawie odbyła się Wielka Gala Rzetelnych.  Była ona zwieńczeniem kolejnej już edycji programu „Rzetelni w Biznesie  2013”, u podstaw którego leżą tak szczytne cele jak inicjowanie i  propagowanie etycznych działań w życiu społecznym i gospodarczym.
Liczba wyświetleń: 1042
 
24.06 2013


CERTYFIKAT
Informujemy, że dnia 04.04.2013r   Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce otrzymał CERTYFIKAT EUROPEJSKIEGO REJESTRU RENOMOWANYCH co daje prawo do udziału w programie gospodarczo-konsumenckim.
Liczba wyświetleń: 1036
 
04.04 2013

[ 1 ]
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011