5,10 zł
4,85 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,10 zł     4,85 zł

Fotorelacja z IV  Pikniku Rodzinnego "Dzień Bez Samochodu".

   W sobotę 22 września br. z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na terenie zajezdni MZK odbył się IV Piknik Rodzinny pt. "Dzień Bez Samochodu". Impreza obfitowała w wiele atrakcji dedykowanych dzieciom, młodzieży oraz osobom starszym.

   Piknik był wspaniałą okazją do podsumowania konkursów promujących komunikację miejską, zorganizowanych przez MZK z okazji  Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Odbyła się uroczysta koronacja Małej Miss i Małego Mistera Komunikacji Miejskiej 2018 oraz wręczono nagrody Laureatom konkursu poetyckiego pt. „Przystanek Poezja”.

   Dla pięciu wyróżnionych pracowników naszego zakładu był to szczególny dzień, gdyż za wieloletnią pracę na rzecz komunikacji miejskiej zostali odznaczeni medalami Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

   Oprócz tego na naszej scenie działo się wiele..........

Liczba wyświetleń: 279
 
26.09 2018


IV Rajd Rowerowy " Dzień Bez Samochodu" już za nami!!!
   Śmiało możemy stwierdzić, iż IV Rajd Rowerowy " Dzień Bez Samochodu” zaliczamy do udanych! Pogoda nieco pomieszała nam szyki, ale frekwencja około trzystu pięćdziesięciu uczestników Rajdu mówi sama za siebie. Nawet nieidealna pogoda nie zniechęciła mieszkańców Ostrołęki ( i nie tylko:) ) do aktywnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu.
   Osoby w różnym wieku – dzieci, młodzież i osoby starsze rekreacyjnym tempem pokonały prawie dziewięciokilometrowy dystans, po to, by na mecie otrzymać pamiątkowy medal oraz gorący poczęstunek regenerujący siły do dalszej zabawy. Spośród uczestników rozlosowano atrakcyjny rower górski, a najliczniejsza grupa społeczna Rajdu otrzymała bardzo oryginalny puchar.
   Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo i już dziś zapraszamy na kolejną edycję za rok!
Liczba wyświetleń: 252
 
25.09 2018


DZIEŃ VI ETZT UPŁYNĄŁ POD HASŁEM „PRZYSTANEK POEZJA”
     W dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy konferencję podsumowującą Konkurs Poetycki „Przystanek Poezja”. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni, gdy w odpowiedzi na ogłoszenie o Konkursie wpłynęło do nas 150 wierszy dzieci i młodzieży. Spośród nadesłanych utworów wybraliśmy 37, które zostały opublikowane przez MBP w tomiku poezji...
Liczba wyświetleń: 323
 
21.09 2018


Kurier Mazowiecki o ETZT w Ostrołęce!
      Kurier Mazowiecki - popularny w naszym regionie program informacyjny przygotował materiał dotyczący działań podejmowanych przez naszą Spółkę w ramach ETZT i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia!
 
Min. 12 sek. 41
 
 
20.09 2018


PROMOWANIE POŻĄDANYCH ZACHOWAŃ W ŚRODKACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ  (DZIEŃ 5-TY EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU)
      MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce przygotował kampanię promującą pożądane zachowania w środkach komunikacji miejskiej. Mieszkańcy Ostrołęki i okolic otrzymywali dziś ulotki dotyczące 3 bardzo istotnych z punktu widzenia Pasażera zagadnień - życzliwości w komunikacji miejskiej, bezpieczeństwa i zasad pożądanych zachowań w komunikacji miejskiej oraz komunikacji miejskiej w Ostrołęce przyjaznej osobom niepełnosprawnym. W ostrołęckich autobusach zostały też wyeksponowane plakaty określające zasady bezpieczeństwa przewozu bagażu. Kolportażem materiałów zajęli się Harcerze z Hufca ZHP im. gen. J.Bema w Ostrołęce. Aby umilić naszym Pasażerom podróż, a napotkanym osobom dzień – harcerze wyposażeni byli również w firmowe wiatraczki, które ku naszej radości wywołały niejeden uśmiech...
Liczba wyświetleń: 169
 
20.09 2018


Rozkład jazdy dojazdu na PIKNIK RODZINNY.
Liczba wyświetleń: 189
 
20.09 2018


KIEROWCO, BĄDŹ EKO! – DZIEŃ 4 ETZT

     W ramach Ostrołęckiego Tygodnia Działań zachęcających do multimodalności w dniu dzisiejszym od samego rana zachęcaliśmy kierowców aut korzystających z usług naszej Stacji Paliw do ecodrivingu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy materiały promocyjne w formie ulotek, które definiują ecodriving oraz wskazują 10 prostych zasad – pomysłów, dzięki którym możemy być bardziej EKO! W ramach kampanii oferowaliśmy również wszystkich klientom bezpłatne badanie ciśnienia w oponach na naszej Stacji Obsługi (niedopompowane ogumienie może zwiększyć zużycie paliwa nawet o 10% !!!)

Kampania obejmowała również szkolenie kierowców MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce z zasad ecodrivingu. Szkolenie poprowadził Pan Włodzimierz Roman – Dyrektor ds. Przewozów oraz Pan Wojciech Jarząbek – Prezes Stowarzyszenia Ekomena...

Liczba wyświetleń: 217
 
19.09 2018


Pozostały jeszcze 3 dni do IV Rajdu Rowerowego z okazji „Dnia Bez Samochodu”!!!
     Uprzejmie przypominamy, że już w tą sobotę22 września odbędzie się IV Rajd Rowerowy z okazji „Dnia Bez Samochodu”.  START RAJDU – godz. 13:00 z Placu Bema. Każda  zarejestrowana osoba otrzyma KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ. Trasa wynosi ok. 8,5 km i prowadzi przez główne ulice miasta (wyłączone na ten czas z ruchu ulicznego) aż do Zajezdni MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1, w której na wszystkich uczestników czekać będzie PAMIĄTKOWY MEDAL i POCZĘSTUNEK.
Wśród uczestników Rajdu odbędzie się losowanie roweru! zaś Najliczniejsza Grupa Zorganizowana uczestnicząca w  IV Rajdzie Rowerowym „Dzień Bez Samochodu 2018” otrzyma PUCHAR  I UPOMINKI...
Liczba wyświetleń: 375
 
19.09 2018


KOMUNIKACJA MIEJSKA PRZYJACIELEM OD NAJMŁODSZYCH LAT.

            To hasło trzeciego dnia wydarzeń Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który to upłynął nam w bardzo miłym towarzystwie naszych najmłodszych pasażerów. Miejski Zakład Komunikacji wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie przygotował mobilną świetlicę, gdzie autobus wyposażony w różnego rodzaju klocki, zabawki i gry zamienił się w interesującą formę rozrywki. W akcję włączyli się również harcerze z ostrołęckich zastępów, którzy wspólnie z wolontariuszami MOPR organizowali gry i zabawy dla dzieci.  Dzięki uprzejmości  Firmy Si Stylove Imprezy dodatkową atrakcją pikniku była obecność Myszki Miki i Mini.

Punktem kulminacyjnym spotkania było ogłoszenie wyników konkursu Mała Miss i Mały Mister Komunikacji Miejskiej 2018, którego koronacja odbędzie się podczas IV Pikniku Rodzinnego....

Liczba wyświetleń: 219
 
18.09 2018


Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu po raz kolejny w Ostrołęce 16-22 września 2018r.

MULTIMODALNOŚĆ w multiMEDIACH

     Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce ma ogromną przyjemność zaprezentować spot promujący ETZT w naszym mieście oraz działalność samorządu w kierunku zrównoważonej mobilności miejskiej. Materiał promocyjny został nagrany z udziałem Prezydenta miasta Ostrołęki – Pana Janusza Kotowskiego, któremu serdecznie dziękujemy za otwartość na nasze pomysły oraz udaną współpracę. W filmie wystąpili także: Pan Wojciech Dudkowski – lider zespołu „Droga na Ostrołękę”, który zostawił samochód na parkingu i wybrał autobus :) oraz  liczni mieszkańcy Ostrołęki. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w projekcie!

Spot można zobaczyć na monitorach reklamowych w autobusach MZK, na naszym profilu na facebooku, w lokalnych mediach oraz mediach o zasięgu ogólnopolskim (Kurier Mazowiecki).

Pomysł: MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce

Realizacja spotu: Karol Karpiński „Air Photography”.

 
 
17.09 2018


TRWA OSTROŁĘCKI TYDZIEŃ DZIAŁAŃ ZACHĘCAJĄCYCH DO MULTIMODALNOŚCI (16 – 22 WRZESIEŃ 2018R.)  PRZESIADAJ SIĘ I JEDŹ!

   Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce już  po raz czwarty przyłącza się do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - międzynarodowej kampanii ekologicznej obchodzonej corocznie  od 16 do 22 września.  Tematem przewodnim w tym roku jest hasło „Multimodalność”, a sloganem jest „Przesiadaj się i jedź” („Mix and Move”).

   W tym roku zachęcamy do wypróbowania wielu różnych sposobów przemieszczania się z punktu A do B oraz do zastanowienia się nad tym, który środek transportu jest najbardziej odpowiedni w przypadku konkretnej podróży. A może zamiast samochodem da się pojechać do pracy autobusem, rowerem, pociągiem lub wybrać się pieszo na zakupy? Uznając koncepcję intermodalności i wykorzystując w czasie naszych podróży bardziej zrównoważone środki transportu, nie tylko pozytywnie wpływamy na środowisko, ale może się okazać, że jesteśmy bardziej wysportowani i szczęśliwsi, i to bez dodatkowych wydatków!

   Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w tej kampanii, której szczegółowy harmonogram znajduje się w ulotce:

 

   Punktem kulminacyjnym ETZT jest obchodzony co roku 22 września Międzynarodowy Dzień bez Samochodu. W tym roku przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół POWER PLAY i EWELINA LISOWSKA.

Serdecznie zapraszamy.

Spot reklamujący MULTIMODALNOŚĆ  (0 B)

Ostrołęcki Tydzień Działań - ulotka  (0 B)

Liczba wyświetleń: 399
 
16.09 2018


GŁOSOWANIE NA MAŁĄ MISS I MAŁEGO MISTERA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OSTROŁĘCE 2018.

   Miejski Zakład Komunikacji ma zaszczyt przedstawić Państwu dwadzieścia wybranych zdjęć dzieci z komunikacją miejską w tle, które wpłynęły na konkurs organizowany z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2018.

   Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w wyborze jednej dziewczynki i jednego chłopca, którzy otrzymają zaszczytne tytuły, korony oraz nagrody rzeczowe w postaci elektrycznych deskorolek  i zestawów  upominków od MZK.

   Bardzo prosimy o oddanie głosu (głosowanie bezpłatne) na wybraną przez Państwo fotografię w terminie do 16 września br.(z jednego adresu IP w przeciągu 24 godzin można oddać jeden głos.)

Uroczysta koronacja Małej Miss i Małego Mistera oraz wręczenie nagród odbędzie się  22 września br. podczas IV Pikniku Rodzinnego „Dzień Bez Samochodu” na który serdecznie zapraszamy.

Link do głosowania:

http://mzk.ostroleka.pl/?dzial=konkurs-miss

Liczba wyświetleń: 291
 
11.09 2018


IV Rajd Rowerowy i Piknik Rodzinny "Dzień Bez Samochodu" 22.09.2018r.
Plakat  (0 B)
Liczba wyświetleń: 346
 
10.09 2018


DNI NAUKI SZKOLNEJ - od 03.09.2018r. zmiany w kursowaniu
MZK Sp. z o. o. w Ostrołęce informuje, że od dnia 03.09.2018r. autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy...
Liczba wyświetleń: 1368
 
30.08 2018


IV Rajd Rowerowy „DZIEŃ BEZ SAMOCHODU”

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce pragnie serdecznie zaprosić na:

IV Rajd Rowerowy „DZIEŃ BEZ SAMOCHODU” który odbędzie się

w sobotę 22 września 2018 r. o godzinie 13:00.

Rajd organizowany jest z okazji „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”. Tegoroczna kampania odbywa się pod hasłem „Multimodalność”, a sloganem jest „Przesiadaj się i jedź” („Mix and Move”).

   W tym roku zachęcamy do wypróbowania wielu różnych sposobów przemieszczania się z punktu A do B oraz do zastanowienia się nad tym, który środek transportu jest najbardziej odpowiedni w przypadku konkretnej podróży. A może zamiast samochodem da się pojechać do pracy autobusem, rowerem, pociągiem lub wybrać się pieszo na zakupy? Uznając koncepcję intermodalności i wykorzystując w czasie naszych podróży bardziej zrównoważone środki transportu, nie tylko pozytywnie wpływamy na środowisko, ale może się okazać, że jesteśmy bardziej wysportowani i szczęśliwsi, i to bez dodatkowych wydatków!

Uczestnikiem rajdu mogą być dzieci, młodzież, dorośli w grupach zorganizowanych lub indywidualnie.........
Liczba wyświetleń: 699
 
29.08 2018

« poprzednie 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011