5,20 zł
5,10 zł
Euro Symbol
Euro Symbol
Wybitna firma 2017
rzetalni w biznesie
certyfikat eurorenoma
Mazowiecka Firma Roku
Lider Polskiego Transportu Publicznego
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. W OSTROŁĘCE
  Aktualna cena 5,20 zł     5,10 zł

KIEROWCO, BĄDŹ EKO! – DZIEŃ 4 ETZT

     W ramach Ostrołęckiego Tygodnia Działań zachęcających do multimodalności w dniu dzisiejszym od samego rana zachęcaliśmy kierowców aut korzystających z usług naszej Stacji Paliw do ecodrivingu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy materiały promocyjne w formie ulotek, które definiują ecodriving oraz wskazują 10 prostych zasad – pomysłów, dzięki którym możemy być bardziej EKO! W ramach kampanii oferowaliśmy również wszystkich klientom bezpłatne badanie ciśnienia w oponach na naszej Stacji Obsługi (niedopompowane ogumienie może zwiększyć zużycie paliwa nawet o 10% !!!)

Kampania obejmowała również szkolenie kierowców MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce z zasad ecodrivingu. Szkolenie poprowadził Pan Włodzimierz Roman – Dyrektor ds. Przewozów oraz Pan Wojciech Jarząbek – Prezes Stowarzyszenia Ekomena...

Liczba wyświetleń: 93
 
19.09 2018


Pozostały jeszcze 3 dni do IV Rajdu Rowerowego z okazji „Dnia Bez Samochodu”!!!
     Uprzejmie przypominamy, że już w tą sobotę22 września odbędzie się IV Rajd Rowerowy z okazji „Dnia Bez Samochodu”.  START RAJDU – godz. 13:00 z Placu Bema. Każda  zarejestrowana osoba otrzyma KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ. Trasa wynosi ok. 8,5 km i prowadzi przez główne ulice miasta (wyłączone na ten czas z ruchu ulicznego) aż do Zajezdni MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce, ul. Kołobrzeska 1, w której na wszystkich uczestników czekać będzie PAMIĄTKOWY MEDAL i POCZĘSTUNEK.
Wśród uczestników Rajdu odbędzie się losowanie roweru! zaś Najliczniejsza Grupa Zorganizowana uczestnicząca w  IV Rajdzie Rowerowym „Dzień Bez Samochodu 2018” otrzyma PUCHAR  I UPOMINKI...
Liczba wyświetleń: 245
 
19.09 2018


KOMUNIKACJA MIEJSKA PRZYJACIELEM OD NAJMŁODSZYCH LAT.

            To hasło trzeciego dnia wydarzeń Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który to upłynął nam w bardzo miłym towarzystwie naszych najmłodszych pasażerów. Miejski Zakład Komunikacji wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie przygotował mobilną świetlicę, gdzie autobus wyposażony w różnego rodzaju klocki, zabawki i gry zamienił się w interesującą formę rozrywki. W akcję włączyli się również harcerze z ostrołęckich zastępów, którzy wspólnie z wolontariuszami MOPR organizowali gry i zabawy dla dzieci.  Dzięki uprzejmości  Firmy Si Stylove Imprezy dodatkową atrakcją pikniku była obecność Myszki Miki i Mini.

Punktem kulminacyjnym spotkania było ogłoszenie wyników konkursu Mała Miss i Mały Mister Komunikacji Miejskiej 2018, którego koronacja odbędzie się podczas IV Pikniku Rodzinnego....

Liczba wyświetleń: 90
 
18.09 2018


Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu po raz kolejny w Ostrołęce 16-22 września 2018r.

MULTIMODALNOŚĆ w multiMEDIACH

     Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce ma ogromną przyjemność zaprezentować spot promujący ETZT w naszym mieście oraz działalność samorządu w kierunku zrównoważonej mobilności miejskiej. Materiał promocyjny został nagrany z udziałem Prezydenta miasta Ostrołęki – Pana Janusza Kotowskiego, któremu serdecznie dziękujemy za otwartość na nasze pomysły oraz udaną współpracę. W filmie wystąpili także: Pan Wojciech Dudkowski – lider zespołu „Droga na Ostrołękę”, który zostawił samochód na parkingu i wybrał autobus :) oraz  liczni mieszkańcy Ostrołęki. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w projekcie!

Spot można zobaczyć na monitorach reklamowych w autobusach MZK, na naszym profilu na facebooku, w lokalnych mediach oraz mediach o zasięgu ogólnopolskim (Kurier Mazowiecki).

Pomysł: MZK Sp. z o.o. w Ostrołęce

Realizacja spotu: Karol Karpiński „Air Photography”.

 
 
17.09 2018


TRWA OSTROŁĘCKI TYDZIEŃ DZIAŁAŃ ZACHĘCAJĄCYCH DO MULTIMODALNOŚCI (16 – 22 WRZESIEŃ 2018R.)  PRZESIADAJ SIĘ I JEDŹ!

   Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce już  po raz czwarty przyłącza się do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - międzynarodowej kampanii ekologicznej obchodzonej corocznie  od 16 do 22 września.  Tematem przewodnim w tym roku jest hasło „Multimodalność”, a sloganem jest „Przesiadaj się i jedź” („Mix and Move”).

   W tym roku zachęcamy do wypróbowania wielu różnych sposobów przemieszczania się z punktu A do B oraz do zastanowienia się nad tym, który środek transportu jest najbardziej odpowiedni w przypadku konkretnej podróży. A może zamiast samochodem da się pojechać do pracy autobusem, rowerem, pociągiem lub wybrać się pieszo na zakupy? Uznając koncepcję intermodalności i wykorzystując w czasie naszych podróży bardziej zrównoważone środki transportu, nie tylko pozytywnie wpływamy na środowisko, ale może się okazać, że jesteśmy bardziej wysportowani i szczęśliwsi, i to bez dodatkowych wydatków!

   Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w tej kampanii, której szczegółowy harmonogram znajduje się w ulotce:

 

   Punktem kulminacyjnym ETZT jest obchodzony co roku 22 września Międzynarodowy Dzień bez Samochodu. W tym roku przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół POWER PLAY i EWELINA LISOWSKA.

Serdecznie zapraszamy.

Spot reklamujący MULTIMODALNOŚĆ  (0 B)

Ostrołęcki Tydzień Działań - ulotka  (0 B)

Liczba wyświetleń: 234
 
16.09 2018


GŁOSOWANIE NA MAŁĄ MISS I MAŁEGO MISTERA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OSTROŁĘCE 2018.

   Miejski Zakład Komunikacji ma zaszczyt przedstawić Państwu dwadzieścia wybranych zdjęć dzieci z komunikacją miejską w tle, które wpłynęły na konkurs organizowany z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2018.

   Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w wyborze jednej dziewczynki i jednego chłopca, którzy otrzymają zaszczytne tytuły, korony oraz nagrody rzeczowe w postaci elektrycznych deskorolek  i zestawów  upominków od MZK.

   Bardzo prosimy o oddanie głosu (głosowanie bezpłatne) na wybraną przez Państwo fotografię w terminie do 16 września br.(z jednego adresu IP w przeciągu 24 godzin można oddać jeden głos.)

Uroczysta koronacja Małej Miss i Małego Mistera oraz wręczenie nagród odbędzie się  22 września br. podczas IV Pikniku Rodzinnego „Dzień Bez Samochodu” na który serdecznie zapraszamy.

Link do głosowania:

http://mzk.ostroleka.pl/?dzial=konkurs-miss

Liczba wyświetleń: 195
 
11.09 2018


IV Rajd Rowerowy i Piknik Rodzinny "Dzień Bez Samochodu" 22.09.2018r.
Plakat  (0 B)
Liczba wyświetleń: 197
 
10.09 2018


DNI NAUKI SZKOLNEJ - od 03.09.2018r. zmiany w kursowaniu
MZK Sp. z o. o. w Ostrołęce informuje, że od dnia 03.09.2018r. autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy...
Liczba wyświetleń: 1258
 
30.08 2018


IV Rajd Rowerowy „DZIEŃ BEZ SAMOCHODU”

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce pragnie serdecznie zaprosić na:

IV Rajd Rowerowy „DZIEŃ BEZ SAMOCHODU” który odbędzie się

w sobotę 22 września 2018 r. o godzinie 13:00.

Rajd organizowany jest z okazji „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”. Tegoroczna kampania odbywa się pod hasłem „Multimodalność”, a sloganem jest „Przesiadaj się i jedź” („Mix and Move”).

   W tym roku zachęcamy do wypróbowania wielu różnych sposobów przemieszczania się z punktu A do B oraz do zastanowienia się nad tym, który środek transportu jest najbardziej odpowiedni w przypadku konkretnej podróży. A może zamiast samochodem da się pojechać do pracy autobusem, rowerem, pociągiem lub wybrać się pieszo na zakupy? Uznając koncepcję intermodalności i wykorzystując w czasie naszych podróży bardziej zrównoważone środki transportu, nie tylko pozytywnie wpływamy na środowisko, ale może się okazać, że jesteśmy bardziej wysportowani i szczęśliwsi, i to bez dodatkowych wydatków!

Uczestnikiem rajdu mogą być dzieci, młodzież, dorośli w grupach zorganizowanych lub indywidualnie.........
Liczba wyświetleń: 551
 
29.08 2018


Informacja o przetargu na montaż instalacji z ogniw fotowoltaicznych
     Uprzejmie informujemy, że Miasto Ostrołęka ogłosiło przetarg na montaż instalacji z ogniw fotowoltaicznych dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce.
 
„Montaż instalacji z ogniw fotowoltaicznych” Zadanie : „Doposażenie Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o.o. w Ostrołęce, poprzez zakup niskoemisyjnego taboru pasażerskiego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na potrzeby publicznego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej” w ramach projektu pn. Ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez zrównoważony rozwój mobilności miejskiej na terenie Ostrołęki”.
 
Treść specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz załączniki dostępne są na stronie https://bip.um.ostroleka.pl/przetarg/5015/kpz-271-23-2018
 
14.08 2018


Informacja o przetargu na dostawę wiat przystankowych (15 szt.)
     Uprzejmie informujemy, że Miasto Ostrołęka ogłosiło przetarg na dostawę wiat przystankowych (15 szt.) dla Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce.

„Zakup wiat przystankowych (15 szt.) wraz z instalacją zasilającą wiaty przystankowe”.
Zadanie: Doposażenie Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce, poprzez zakup niskoemisyjnego taboru pasażerskiego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na potrzeby publicznego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej w ramach projektu pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez zrównoważony rozwój mobilności miejskiej na terenie Ostrołęki”.

Treść specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz załączniki dostępne są na stronie https://bip.um.ostroleka.pl/przetarg/5017/kpz-271-30-2018

 
14.08 2018


Uwaga KONKURS!!!
 
10.08 2018


Zawieszenie funkcjonowania przystanku Słowackiego-Kaczyny 2.
Z uwagi na roboty drogowe oraz ruch wahadłowy, zawiesza się funkcjonowanie przystanku Słowackiego-Kaczyny 2 (w kierunku Dworca PKS)...
Liczba wyświetleń: 179
 
07.08 2018


ZMIANA TRASY LINII NR 8 - PRZEBUDOWA ul. OSTROWSKIEJ
MZK Sp. z o. o. w Ostrołęce informuje, że  z uwagi na zamknięcie wjazdu z ul. Ostrowskiej w ul. Graniczną od dnia  31.07.2018r. do ponownego otwarcia...
Liczba wyświetleń: 199
 
31.07 2018


ZMIANA TRASY LINII NR 1, 15 I 24 OD 31.07.2018r.
MZK Sp. z o. O. w Ostrołęce informuje, że z uwagi na budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Blachnickiego, od dnia 31.07.2018r. do zakończenia budowy...
Liczba wyświetleń: 549
 
28.07 2018

« poprzednie 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce
Copyright © 2011